Ziraat Katılım

Ziraat Katılım, Ülkemizde faaliyete geçen ilk kamu sermayeli katılım bankası olarak, 29 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’daki Genel Müdürlüğü ve Eminönü Şubesi’nde hizmet sunmaya başlamıştır.

Ziraat Katılım, katılım bankacılığı prensiplerine uygun, doğru finansal çözümlerle bireylerin ve işletmelerin ülke ekonomisine katkısını artıracak projelerin destekçisi olarak hep birlikte büyümeyi hedefleyen, farklı bir katılım bankası olma amacı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerini her koşulda dinleyen, anlayan ve onlara özgün çözümler sunmayı kendisine temel ilke edinen Ziraat Katılım; yalnızca müşterileri ve hissedarları için değil tüm paydaşlarına ve topluma değer katacak çalışmalarda bulunmaya odaklıdır.

Ziraat Katılım, Ziraat Finans Grubu’nun bir üyesi ve 155 yıllık bir bankacılık hizmet geleneğinin mirasçısı olarak, deneyimli personeli, etkin dağıtım kanalları, dijital platformları ve teknolojik altyapısıyla bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ziraat Katılım, bölgesinde ve küresel ölçekte büyük hedefleri olan yeni Türkiye’nin inşasına katkıda bulunarak; “Paylaştıkça Daha Fazlası’’ ilkesi çerçevesinde ülkemize hizmet vererek yoluna devam edecektir.